GeRmencik ÇpL Lisesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GeRmencik ÇpL Lisesi

Germencik ÇpL AiLesi

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

seni beklerken cancağızım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Yazar Mesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Kadın
Yaş : 32 Kayıt tarihi : 16/09/08 Mesaj Sayısı : 108 Nerden : AydıN İş/Hobiler : Öğrenci Lakap : Admin

seni beklerken cancağızım Vide
MesajKonu: seni beklerken cancağızım   seni beklerken cancağızım Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 8:51 pm

SENİ BEKLERKEN CANCAĞIZIM BEN BÖYLE

[ Nurettin Durman ]

Dedim ey benim iki gözüm mesabesinde olan artık ben oldukça şu bedbaht zamanın içinde sıkışıp kalan bu zavallı bu işe yaramaz halimle çaresiz bir yalnızlık nöbetiyle birlikte içimi delice bir bağırış ile kanırtarak burkan o büyük acıyı nasıl olur da hayasız bir şekilde çıkıp yollara, dalgalara, ovalara haykırmak için gayret ve hareket içinde olamıyorum; ne kadar pespaye ve rezilce bühtanlar etsem ne kadar başı belalı öfkelere atsam kendimi her şeye rağmen vebalsiz ve günahsız olarak kabul etsem de kendimi gene de çok zor olacak benim hayatım; hiçbir şey ifade etmeyecek artık bunca acıların, bunca yalnızlıkların, kalpsizliklerin, vicdansızlıkların, bunca hoyrat bakışların, kınamaların ardından beni zalim cendereden bu çılgın zilletten kurtaracak ve bana bir yalnızlık kılıcı bağışlayacak bir kuvvetin bir adaletin haberini dahi içim kabararak canı gönülden beklemeye hazır iken beni böyle kederler içinde bırakan; o insafsız vuruşların, acımasız darbelerin sonu ne zamana kadar sürerse sürsün, gene de canı gönülden o karanlık dehlizi yarıp ışığa kavuşturacak o muhteşem kudreti binlerce defa ümit ederek bekliyorum.
Lamure Yayınları
http://cpl-11-c.yetkinforum.com

seni beklerken cancağızım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası